Polonya'da Üniversite, Polonyada Eğitim, Polonya'da Üniversite Eğitimi
Agents Zone Ana Sayfa

Think Poland Bahar Etkinlikler , Varşova

Date: 2014-03-25

Category: Hizmetlerimiz

Obrazek

26 Şubat ve 18 Mart tarihlerinde Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde Chelsea ile oynadığı karşılaşmaları hep beraber izledik.

Galatasaray’ın bu zorlu mücadelesini izlemek isteyen öğrenciler için Think Poland tarafından düzenlenen bu organizasyona katılım beklediğimizden daha çoktu.Ve tabiki hiçbir öğrenciden gece boyunca herhangi bir ücret talep edilmedi. İkinci maç birincisine göre daha kalabalıktı. Skorun beklediğimiz gibi gelmemesi üzerine öğrencilerle beraber bir sohbet ortamı kurduk. Arzu eden öğrenciler bilardo oynadı, bir kısmı maçı seyretmeye devam etti ve kalan öğrencilerle beraber içeceklerimizi içerek Polonya’daki eğitim serüvenlerinin bir sonraki adımı hakkında konuşmak için bol bol vaktimiz oldu. Etkinliğimiz bittiğinde tek hayal kırıklığımız takımımızın istediğimiz skoru alamamasıydı.

Her ne kadar Galatasaray Şampiyonlar Ligi’ne veda etmiş de olsa da Think Poland olarak etkinliklerimize devam edeceğiz. Gelecek etkinlikler için bizi www.facebook.com/pages/Think-Poland-Polonya-Eğitim-Danışmanlığı Facebook adresinden takip etmeyi unutmayın!


Go back to news list

Yorumlar (0)

Yorum yok

Your opinion is important to us...

Your opinion will be displayed at our site.

Name or nickname
City
Rate

Comment:
Re-write code from image:


polonya, polonyada üniversite, polonyada eğitim, polonyada yüksek lisans, polonyada master, polonyada üniversite eğitimi