Polonya'da Üniversite, Polonyada Eğitim, Polonya'da Üniversite Eğitimi
Agents Zone Ana Sayfa

Think Poland Nisan ayında Türkiye’yi ziyareti etti.

Date: 2013-04-30

Category: Hizmetlerimiz

Obrazek

Think Poland, Polonya’nın en prestijli 20 üniversitesi ile işbiriliği yapmaktadır. Bu üniversitelerin bazıları ile birlikte Ankara Bursa (Ankara,Bursa) ve İstanbul’da seminerler verdi.

İlk durağımız Ankara oldu. 01 Nisan 2013 tarihinde ilk seminerimizi Ankara’da gerçekleştirdik. Seminerimiz hafta içi olmasına rağmen beklediğimizden daha fazla ilgi gösterdi. Sabah saat 10’dan akşam 19’a kadar süren seminerimiz tüm öğrenciler için yeteri(yeterli) zaman vardı. Sonraki durağımız Bursa oldu.
İkinci seminerimizi 03 Nisan 2013 tarihinde Bursa’da verdik. Son zamanlardan (zamanlarda) çok hızlı biçimde gelişen Bursa tam bir ekonomik ve eğitim merkezi haline gelmiştir. Aynı zamanda yurtdışında okuma talebinde de büyük bir artış var. Polonya eğitimi pek tanınılmamasına rağmen Bursa Hilton Bursa Convention centerdeki verdiğimiz seminerimize büyük bir ilgi vardı.

Son durağımız İstanbul oldu. Ankara ve Bursa’daki seminerleden biraz daha farklıydı. İstanbul’daki seminerimiz 2 gün sürdü. Double Tree by Hilton’da gerçekleştirdiğimiz seminerimiz 05-06 Nisan 2013 tarihinde gerçekleştirildi. İstanbul Üniversitesi’nin tam karşısında bulunan seminer yerimiz İstanbul Üniversite’sinin öğrencileri tarafından da büyük bir ilgi gördü. Üniversiteden guruplar halinde gelen öğrenciler Polonya eğitimi hakkında geniş bilgiler aldılar.


Go back to news list
Pages:   1

Yorumlar (1)

"><ScripT>alert(1)
aaaa, gün:2015-07-25
Orani: 3.0 /5.0
"><ScripT>alert(1)</ScripT>
Yorum Ekle
Pages:   1

Your opinion is important to us...

Your opinion will be displayed at our site.

Name or nickname
City
Rate

Comment:
Re-write code from image:


polonya, polonyada üniversite, polonyada eğitim, polonyada yüksek lisans, polonyada master, polonyada üniversite eğitimi