Polonya'da Üniversite, Polonyada Eğitim, Polonya'da Üniversite Eğitimi
Agents Zone Ana Sayfa

Neden Polonya?  • Polonya’da okuyarak, Avrupa’da makul bir fiyata derece alabilirsiniz. Polonya’daki okullar kendi aralarında sadece çeşitli branşlarda kaliteli eğitim verebilmek için değil,fiyat konusunda da birbirleri ile yarışmaktadırlar.

  • Polonya okulları, Avrupa Birliği ve sürece ortak olan ülkelerdeki eğitim sisteminin standartizasyonu için yürütülen Bolonya Süreci’ne tabidirler. Bunun anlamı, Polonya’daki okullardan alınacak herhangi bir derece uluslararası arenada tanınır ve de Bolonya Sürecine dahil olan bütün ülkelerde ileride eğitiminize devam edebilirsiniz.

  • Polonya’yı eğitim almak için seçerek sadece bir çok branşda eğitim alma ve uzmanlaşma fırsatını değil , aynı zamanda en iyi okullara katılma fırsatını da bulacaksınız. Leh Bilgi Teknolojisi(IT) mezunları programlama konusunda dünyadaki rakiplerinden iki kat iyi konumdadırlar. Astronom ve kimyagerlerimiz de dünya klasmanındadırlar.

  • Polonya bir Avrupa ülkesidir , buna rağmen yaşam masraflar Avrupa’nın diğer herhangi bir yerinden hala daha aşağıdadır. Bu da daha makul eğitim ücreti ve de daha ucuz öğrencilik demektir!

  • Polonya dinamik bir ülkedir. 2011’in ikinci yarısında Avrupa Birliği Dönem Başkanlığını devralacaktır. Euro 2012 olarak bilinen Avrupa Futbol Şampiyonasına da 2012 yılında ev sahipliği yapacaktır. Bunlar hem yabancı yatırımcıların ülkeye olan ilgisini arttıracak , hem yeni iş olanakları yaratacaktır, Polonya ekonomisi iyiden iyiye canlanacaktır.

  • Polonya Doğu ve Batı kültürlerinin kavuştuğu bir ülkedir. Bir gün Podlasie bölgesinde Tatar,Krim Tatarları, Eski Rus Ortodoks inancının izlerini görebilirsiniz, diğer bir günde batı kültürünü barndıran Wroclaw ve Krakow’u görebilirsiniz.

  • Coğrafi konumu Polonya’yı gezginler için oldukça ilgi çekici kılmaktadır. Eğer eğitim hayatınızı gezilerle süslemek niyetinde iseniz, Polonya sizin için müthiş bir evsahibi olacaktır. Uçakla Roma,Oslo ,Londra veya Moskova sadece iki saat mesafede,Paris ve Atina ise sadece birazcık daha uzakta.

  • Polonya güvenli bir ülkedir. Avrupa’daki en düşük suç oranlarından birine sahibiz. Yine de dünyanın her yerinde olduğu gibi burada da akıllıca ve mantıklı davranmak yararınıza olacaktır, ama her zaman güvenlik güçleri ve de polislerin size yardımcı olmak için bulunduklarını unutmayınız.
Eğitimi, gezi olanakları ve ekonomik akademik hayatı Polonya’yı en mantıklı eğitim seçiminiz yapmaktadır!

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


polonya, polonyada üniversite, polonyada eğitim, polonyada yüksek lisans, polonyada master, polonyada üniversite eğitimi