Teknik Okullar | Think Poland
Agents Zone Ana Sayfa

Teknik Okullar

image

Eğer teknik bir okul okumayı düşünüyorsanız size kesinlikle Polonya’ya öneririz. Ülke çapında değişik şehirlerde bir çok sayıda teknik üniversitler vardır. Polonya’daki teknik üniversiteler yüksek kalitede eğitim sunmaktadır; bunun içindir ki bir çok genç Polak ve Polonya üniversitelerinde eğtim görmüş gençler ulusalarsı arenada en büyük başarılara imza atmaktadır. Polonya teknik üniversite mezunları dünya çapındaki şampiyonlukları iki katlanmış bulunmakta. 2012’de Polonya’daki ilk yapay uydu Varşova Üniversitesi Güç ve Havacılık Mühendisliği Fakültesi bölümü öğrencileri ile Polonya Bilimler Akademisi Uzay Araştırma Merkezi işbirliğile yapılmıştır.

Polonya’daki Teknik Üniversiteler en cok uluslararsı öğrenci alan üniversitelerdendir. Üniversiteler her ülkeden her kıtadan çok sayıda uluslarası öğrenci almaktadır.

Teknik üniversitleri özel yapan nedenlerden bir tanesi de iş sektörü ile olan bağlantısıdır. Polonya'da ilk 500 şirket arasında her dokuzuncu başkan Varşova Teknoloji Üniversitesi mezunudur.

Polonya’da teknik üniversitlerde sunulan mühendislik programlar cok zengindir, istediğiniz bölümü İngilizce okuyabilirsiniz. Şu bölümlerde okuyabilirsiniz:

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


polonya, polonyada üniversite, polonyada eğitim, polonyada yüksek lisans, polonyada master, polonyada üniversite eğitimi