Polonya’da İşletme Programları | Think Poland
Agents Zone Ana Sayfa

Polonya’da İşletme Programları

image

Polonya’daki İşletme üniversiteleri bölgede cok iyi bilinir, nitekim sıramalardan belli oluyor. Vaşova Ekomi Üniversitesi ve Kozmiski Üniversitesi her yıl Finacial Times sıralamasında cok yüksek derecede yerlerini alıyorlar. Polonaya’daki diğer ekonomi üniversiteleri de iyi bilinmektedir ve farklı sıralamalarda yüksek dereceler alıyorlar, örneğin Eduniversal sıralamasında.

Polonya üniversitelerin yüksek dereceler alamaların ve tanınmaların nedeni çok kaliteli eğtim sunmalarından kaynaklanır. Aynı zamanda üniversitelerin fiyatları da Batı Avrupa ile kıyasla daha az maliyetlidir.

Polonya üniversitelerin yüksek dereceler alamaların ve tanınmaların nedeni çok kaliteli eğtim sunmalarından kaynaklanır. Aynı zamanda üniversitelerin fiyatları da Batı Avrupa ile kıyasla daha az maliyetlidir. Kozminski Üniversitesi Orta ve Doğu Avrupa'daki AACSB, EQUIS ve AMBA ile akredite edilmiş tek üniversitedir. Ayrıca Poznan Ekonomi Üniversitesi ve Krakov Ekonomi Üniversitesi yüksek nitelikli yönetici ve ekonomist eğtiyor, bunlar aynı zamanda uzmanlık ve araştırmaları ile tanılınırlar

image
Polonyadaki işletme üniversiteleri geniş bir yelpazede eğtim programları sunuyor. Bu programlardan herghagi birisini secebilirsiniz: Polonya’daki İşletme okulları talep edildiği takdirde diğer programlarda sunmaktadır:

polonya, polonyada üniversite, polonyada eğitim, polonyada yüksek lisans, polonyada master, polonyada üniversite eğitimi