Polonyada Eğitim | Think Poland
Agents Zone Ana Sayfa

Polonyada Eğitim

Polonya da okuyun

Öğrenciler konuşuyor:
Chiung Tzu (Çin)
Polonya’da okumak hayatımdaki en büyük macera! Avrupa’da okumak istiyordum , ama hangi ülkeyi seçeceğime karar veremiyordum. Sonunda Think Poland sayesinde Poznan’da okumakta olan Hanoi’li bir öğrenci ile iletişime geçtim ve o beni şansımı Polonya’da denemem konusunda ikna etti. Şu ana kadar da çok İyi gitmekte!image

Polonya okumak için harika bir ülkedir. Burada içlerinden istediğinizi seçebileceğiniz,uygun fiyatlı bir çok program bulabilirsiniz. Polonya üniversiteleri yabancı öğrencileri memnuniyet ile karşılamaktadırlar. Polonya şehirleri ise okumaya uygun şartları sağlamanın yanında birçok da atraksiyon sunmaktadırlar.

Polonya’nın oldukça etkileyici eğitim geleneğinin temelleri orta çağa dayanmaktadır. Kraków ‘daki Jagiellonian Üniversitesi 14.yy’da kurulmuş olup, Avrupa’daki en eski üniversitelerden biridir.

Neredeyse tüm büyük şehirlerde özel ve de devlet okulları üçüncü kademe eğitim vermektedir. Sunulan program çeşitliliği oldukça çeşitli olup, okullar seçenekleri talebe göre her geçen gün arttırmaktadırlar. Polonya diplomaları Avrupa Birliği (AB) ve dünya çapında tanınmaktadır, tanıyan ülkeler arasında ABD,Kanada ve Avustralya vardır. Polonya’da okumak size hem sıkı bir eğitim alma şansını hem de AB ve diğer ülkelerde iyi bir iş bulma şansı sağlayacaktır!

Leh eğitiminin yüksek kalitesi , Uluslararası kariyer yapan Leh bilimadamlarına bakarak anlaşılabilir. Mesela ilk bütün yüz transplant işleminin ,Poznan Tıp Akademisi mezunu olan Maria Siemionow’un önderliğindeki bir grup cerrah tarafından ABD’nde yapıldığını biliyor muydunuz?

Eğer Polonya’da eğitim görmeyi tercih etti iseniz, Polonya Devlet Bursu Bursuna başvurabilirsiniz. Eğitim masrafınızı azaltmanız için başka yollar da mevcuttur.

Polonyada Eğitim

Polonya’da okumayı seçerek, Avrupa Birliği ve ötesinde iyi bir iş bulma şansınızı arttırırsınız!


¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


polonya, polonyada üniversite, polonyada eğitim, polonyada yüksek lisans, polonyada master, polonyada üniversite eğitimi