Konaklama | Think Poland
Agents Zone Ana Sayfa

Konaklama

image

Öğrenciler Konuşuyor:
Chen Lin (Çin)
Eğer şehir hakkında fazla bilginiz yok ise Varşova’da kendi başınıza kalacak bir yer bulmak oldukça zor olabilir,hele de çok zor dili de hesaba katarsanız! Think Poland metroya yakın bir öğrenci residansında bir oda bulmamda yardımcı oldu.Bu da evsahibinin yaşatacağı stres ve de zorluklar ile uğraşmaktan kurtardı. Teşekkürler beyler!

image

Muhtemelen Polonya’ya gelişte nasıl hayat koşullarının sizi beklediğini merak ediyorsunuzdur. Merak etmeyin, biz herkese uygun seçeneklere sahibiz! Eğer ki Polonya’daki kalışınız süresince gezmeyi düşünüyor ve buna para ayırabilmek için ucuz bir konaklama istiyorsanız, bir çok paylaşımlı konaklama seçeneğine sahibiz. Hem yeni insanlarla tanışacak hem de para biriktirebileceksiniz! Diğer bir yandan sakince ve sessizce kendinize ait bir yer mi bakıyorsunuz? Neden kendi stüdyo daireniz veya apartmanınızı tutmuyorsunuz?

Aşağıda Polonya’daki öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama şekillerini bulabilirsiniz:

  • Ortak Konaklama - öğrenciler arasında en çok bilinen yaşama şekillerindendir. Polonya’da arkadaş bulmuş ve de daire paylaşmak isteyenler için en uygunudur. Taşınmadan önce çoğunlukla bir aylık depozito vermeniz gerekir. Fiyatlar,bulunan lokasyona ve standarta bağlı olarak, oda başına 600-900 PLN arasında değişir.
  • Daire – Kendi başına kalmayı isteyen öğrenciler stüdyo daire veya normal daire kiralayabilirler. Polonya’nın ana şehirlerinde gezip görebileceğiniz kiralık dairelere sahibiz. Örnek olarak Varşova’da fiyatlar bir oda için aylık 900-1200 PLN arası değişir. İki yatak odalı bir daire 1600-200 PLN arası eder. Stüdyo bir daire ise 1300-1600 PLN eder. Diğer şehirler göreceli olarak daha ucuzdur. Yine bir aylık depozite yatırılır. Rezervasyon ücreti gereklidir.
  • Yrt - Bu seçenek sadece üniversite öğrencileri için geçerlidir. Öğrenci yurtları genelde kampüs dışarısında yer alırlar.Genellikle özel konaklamaya parası yetmeyecek öğrencilere ayrılan bu yerlerde, sınırlı kapasite olduğunu unutmamak gerekir. Fiyatlar aylık olarak yaklaşık 400PLN’dan başlar.

Nerede kalacağınız konusunda meraklanmayın! Sizin için,bütçenize uygun ,öğrencilerin konakladığı bölgede kendinizi güvende ve rahat hissedebileceğiniz bir yer bulacağız

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


polonya, polonyada üniversite, polonyada eğitim, polonyada yüksek lisans, polonyada master, polonyada üniversite eğitimi