Polonya`da Üniversite | Think Poland
Agents Zone Ana Sayfa

Hakkımızda

Hakkımızda

Öğrenciler konuşuyor:
Jhumpa Rushdie (Hindistan)
Varşova’daki uluslararası öğrencilere selamler! Polonya’ya 2010’da geldim,geldiğimde ülkede kimseyi tanımıyordum. “Think Poland” ‘ın düzenledği oryantasyon gününde Hindistan’dan bir kız ile tanışıp,arkadaş oldum. Yeni bir ülkede yaşama deneyimini paylaşarak öğrenmek bizim işimizi çok kolaylaştırdı. “Think Poland” ‘ın organizasyonlarına gelin, hiçbir zaman yalnız kalmayacaksınız!

Think Poland sizin için, -mobil öğrenciler göz önüne alınarak- oluşturuldu. Btün dünyada sayınız gün be gün artmakta.Profesyönel yaşamınızda size katkı sağlayacak olan yurtdışında okumanın, uluslararası bağlantılar kurmanın öneminin farkındasınızdır.

Think Poland Avrupa’da okumanın , müthiş bir geleceğin başlangıcı olacağının farkında. Bunun için Polonya’da eğitim ile ilgili herşeyi bulabileceğiniz bu portalı başlattık.

Üniversitelerin sunumlarını gezebilir, bir branş seçebilir,Polonya’da okumakta olan diğer öğrencilerin görüşlerini okuyabilirsiniz. Think Poland bir çok program sunmaktadır: Ucuz olanlar, biraz daha pahalı olanlar ,ve en talepkar öğrencileri bile tatmin edicek olanlar.

Burada aynı zamanda Leh tarihi,kültürü ve gündelik hayatı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer sadece Avrupa’ya gelmek ile ilgileniyorsanız Turizm bölümüne bir göz atın.Polonya’nın zengin doğal zenginliğinin hedef ülkeniz olmasını sağlayacağından eminiz.

Think Poland ,Polonya’daki yüksek öğrenimi ve de ülkenin kendisini dünyaya tanıtmayı amaçlayan tek oluşumdur. Bu program Avrupa,Asya,Avustralya ve Orta Doğu’daki bir çok profesyonel danışman firmalarla çalışmaktadır. Eğer Polonya’ya portalimiz aracılığı ile gelirseniz, dünyanın dört bir yanından öğrenciler ile tanışacaksınız. Polonya’ya eğitim için yapacağınız gezinizin en profesyonelce ayarlanacağını garanti ederiz.

Polonya’da yalnız kalmaktan korkmayın. Varşova, Krakow, Poznan, Lodz, Lublin ve Sopot gibi bir çok akademik şehirde kendimize ait olan bir çok denizaşırı öğrenci merkezlerimiz bulunmaktadır. Tecrübelerimize dayanarak , profesyonel ve modern bir hizmeti garanti ederiz. Üniversitelere kabul ve kayıt aşamaları ile ülkenizde vize almanız konularında size yardımcı olacağız. Ülkeye gelişinizdeki diğer formaliteler konusunda da bize güvenebilirsiniz.Bunlar arasında çalışma izni de sağlayan Oturum Kartı, konaklama bulma, ya da iş bulma gibi hizmetler sıralanabilir.

image

Think Poland bu alandaki en büyük programdır. Promosyonel pazarlama ile efektif öğrenci bulmayı birleştirir. ISO sertifikamız ve de Polish Academy of Science (PAN) tarafından tavsiye belgelemiz mevcuttur.Think Poland Avrupa Birliği Yaratıcı Ekonomi Programı tarafından finanse edilmektedir.Polonya’ya hoşgeldiniz!

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


polonya, polonyada üniversite, polonyada eğitim, polonyada yüksek lisans, polonyada master, polonyada üniversite eğitimi