Dil kursları | Think Poland
Agents Zone Ana Sayfa

Dil kursları

image

Öğrenciler Konuşuyor:
Siripan Sudham (Tayland)
Uluslararası İşletme okuyorum, aynı zamanda da İspanyolca öğreniyorum. Gelecekte Avrupa’da bir ispanyol şirket için çalışmak istiyorum. Polonya’da eğitimimi sürdürmenin bu hedefimi gerçekleştirmeye katkıda bulunacağına inanıyorum.

Polonya’da okuyabilmek için Lehçe bilmeniz şart değil. İyi derecede İngilizce bilerek bir çok seçkin Polonya Üniversitende okuma şansını yakalayabilirsiniz. Hatta Fransızca ve Almanca dersler bile alabilirsiniz. Temel bir kaç Lehçe söz öbeği ile Polonya’da geçireceğiniz süreyi daha da eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Çoğu okul yeni başlayanlar için Lehçe dersleri sunmaktadır. Üniversitede Lehçe olarak verilen bir ders veya program almak isterseniz , Lehçenizin derste katılım sağlayabilecek kadar iyi olması gerekir. Fakat bu demek değildir ki ülkeye geldiğinizde lehçe biliyor olmanız gerekli!

Lehçe öğrenmenin bir çok yolu var. Bunlardan ilki yoğunlaştırılmış bir yıllık kurslardır. Bazı üniversiteler bu tarz programlar açmaktadır. Gramer ve kelime öğrenmenin dışında Leh kültürüne de böylece yakınlaşırsınız. Böyle bir kursa katılmak için lütfen önce sizin okulunuz böyle bir program vermekte midir kontrol ediniz.

Eğer eğitiminiz hakkında hala karar veremedi isenizfakat Leh kültürü ve dili hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız lütfen “Think Poland” acentamız ile iletişime geçiniz.Size yardım etmekten mutluluk duyarız.

Polonya’da öğrenim görürken yabancı bir dil de öğrenebilirsiniz. Lisans düzeyinde eğitim alırken yabancı bir dil öğrenmek müfredatın bir parçasıdır.En çok ilgi duyduğunuz dili seçebilirsiniz. Üniversiteniz tarafından sunulan tüm dildersi olanaklarını öğrenmek için okulunuzun prezentasyonunu kontrol ediniz.

Bir başka seçenek ise kendinize bir tandem partneri bulmaktır. Örnek olarak başka bir öğrenci size İngilizce veya Lehçe özel dersler verebilir. Siz de ona kendi dilinizi öğretebilirsiniz. Bunun için Think Poland’da ilan yayınlayabilirsiniz. Burada aynı zamanda Polonya’da yaşayan yabancı öğrenciler bulabilir ve yeni arkadaşlıklar başlatabilirsiniz.

Yabancı dil bilmek başarının anahtarıdır! Polonya’da herhangi bir yabancı dili öğrenebilirsiniz.

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


polonya, polonyada üniversite, polonyada eğitim, polonyada yüksek lisans, polonyada master, polonyada üniversite eğitimi