Değerlendirme | Think Poland
Agents Zone Ana Sayfa

Değerlendirme

image

Comentario de estudiante:
Phuong Nguyen (Vietnam)
Quería estudiar en Europa. A través del portal Think Poland me enteré de que podía estudiar turismo en Polonia. Recibí la información sobre los documentos que tenía que presentar en la universidad y sobre la carta de solicitud que tenía que escribir. Los trámites en Polonia difieren de los de Vietnam, por lo que agradezco mucho la ayuda de Think Poland.

TThink Poland temsilcisi olduğu üniversiteler adına başvuru prosedürlerini yürütür. Bundan dolayı bütün dökümanlarınızın başvuracağınız üniversitenin gereksinimleri doğrultusunda doldurulucağından emin olabilirsiniz.

Başvuru ve kabul süreci uzun ve zor olabilir. Bütün üniversitelerin kendilerine has prosedürleri olabilir ve de başvuracağınız alan ve dereceye(Yüksek Lisans, Doktora vs.) göre değişen belgeler isteyebilirler.

Almış olduğunuz sertifika ve diplomalar Yeminli bir tercüman tarafından Lehçe’ye çevrilmelidir. Bazı durumlarda aynı zamanda ülkenizdeki Elçiliğe onaylatılmaları veya denkliklerinin alınmaları gerekebilir.

Size bütün gerekli dökümanları toplamada, Lehçe CV hazırlamanızda ve de tercüman bulma ile başvurunuzu tamamlamak için gezmeniz geren kurumlara yönlendirmede yardımcı oluruz. Bu durumda hiçbir yönetimsel zorluk ile karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bütün dökümanlarınız elimize geçince, bunları Üniversite’deki doğru kişiye göndereceğiz.

Aynı zamanda online başvurularda da,kendiniz yaparken zorluk yaşayabileceğiniz durumlarda, adaylara yardımcı olacağız. Eğer kabul için bir mülakat gerekiyor ise bunu ayarlayarak nasıl hazırlanmanız gerektiğine dair yardımcı olacağız.


  • Bütün bir gezinizi adım-adım organize edeceğiz.
  • Ne üzerine eğitim alacağınıza karar verdiniz mi? Programlara göz atın.
  • Universite ya da Politeknik? Okulunuzu seçin.
  • Deniz kenarında mı yoksa Polonya’nın kalbinde okumak mı? Şehirler kısmına bakınız.
  • Nasıl Polonya’ya vize alınır? Gereksinimleri kontrol edin.
  • Finansal problemler? Burslara başvurabilir misiniz öğrenin.

Tüm okul sertifikalarınızı ve diplomalarınızı tek bir yerde muhafaza ediniz. Kayıt sırasında tamamladığınız derslerinizin belirleyici bir fakör olacağını asla bilemezsiniz.

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


polonya, polonyada üniversite, polonyada eğitim, polonyada yüksek lisans, polonyada master, polonyada üniversite eğitimi