Polonya'da Üniversite, Polonyada Eğitim, Polonya'da Üniversite Eğitimi
Agents Zone Ana Sayfa
Step 1
Programınızı seçin
Step 2
Şartları kontrol edin
Step 3
Maliyeti hesaplayın
Step 4
İşlemi bitirin ve onaylayın
Step 5
Öğrenci Vizesine başvurun

Polonya'ya 5 adım

image

Comentario de estudiante:
Anke Miller (Alemania)
¡Hola a todo los estudiantes internacionales en Varsovia! Vine a Polonia en 2010. No conocía a nadie en el país. El día de la orientación de Think Poland conocí a una chica de la India y nos hicimos amigas. Así, pudimos compartir nuestras experiencias relacionadas con la vida en un país extranjero. ¡Participa en los eventos de Think Poland y no te sentirás solo nunca!

Eğer Polonya’da eğitim almayı planlıyor fakat ne yapacağınızı bilmiyorsanız, lütfen aşağıda uluslararası öğrencileri göz önüne alarak hazırlamış olduğumuz, adım adım süreci anlatan kılavuzları inceleyiniz. Aynı zamanda lütfen bazı bölümlerin sadece sisteme giriş yaptıktan (giriş yaptıktan)  sonra gezilebilir olduğunu unutmayınız.

Bir Polonya üniversitesinden nasıl kabul alabilirsiniz? Bu çok kolay! Öncelikle genel kabul şartlarınıöğrenmelisiniz. Sonra, kendinize bir program seçtikten sonra başvuru yapacağınız üniversitenin kendine has şartlarını gözden geçiriniz. Bazı okullar genel olarak istenen evraklar dışında ek başka dökümanlar da talep edebilirler. Biz iyi bir eğitim alabilmeniz için size yardım etmek ve yol göstermek için varız. Think Poland aynı zamanda yolculuğunuz için yardımcı olacak ve Polonya’daki kalışınızı kolaylaştıracaktır.

Başvuru sürecinde herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda Think Poland acentalarından yardım istemekten çekinmeyiniz.

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


polonya, polonyada üniversite, polonyada eğitim, polonyada yüksek lisans, polonyada master, polonyada üniversite eğitimi